Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Poděkování

Poděkování

Milí návštěvníci našich webových stránek, rádi bychom se s vámi podělili o poděkování ze strany rodinných příslušníků, kteří u nás mají nebo měli svého blízkého. V naší práci nás těší a naplňuje, když máme pozitivní zpětnou vazbu.

 

Poděkování z 8. 12. 2023

 

Poděkování

Na konci dubna letošního roku se stala klientku Vašeho domova moje maminka paní Božena Polesná. Z důvodu třísměnného provozu jsem nezvládala péči o ni. Po nástupu k Vám bylo a je vidět obrovské fyzické zlepšení. Při návštěvách se nejvíc setkávám s prací pečovatelek, pečovatelů a sester. Jejich práci náleží obrovská úcta a poděkování. Toto poděkování se však netýká jen jich. To patří celému vedení domova počínaje paní ředitelkou, sociálním pracovnicím, pečovatelům, pracovníkům kuchyně, pracovníkům prádelny, technickému zázemí. Pokud jsem někoho nejmeovala, omlouvám se. To co pro Vaše klienty děláte - výlety, koncerty, různé akce zaslouží obdiv. Dovolte, abych Všem pracovníkům, ale i klientům popřála krásné svátky a hodně zdraví.


Lenka Polesná

 

Poděkování z 22. 11. 2023

 

Dobrý den,

rozhodla jsem se touto cestou poděkovat a podpořit zaměstnance Domova v Černé Hoře. Do zařízení jezdím pracovně několik let a přestože tady nemám žádného rodinného příslušníka, tak nelze si nevšimnout, že zařízení zvláště v posledním roce prošlo změnami. Jde o zařízení, které je umístěné v historickém objektu, to činí určitá omezení, přesto je zde přítomná útulná intimita domova.
Všude je spousta květin a rostlin, výzdoba je laděná s citem a mění se podle období s vkusem a láskou.
Doplněné o úsměvy personálu, ochotu a vlídné slovo, myslím, že i jakási všude přítomná důstojnost a pohoda vytváří pocit Domova.
Děkuji , že i takto se dá prožít závěr života.
S úctou
Alice Nadymáčková

 

Poděkování z 11. 11. 2023

Poděkování pracovníkům domova pro seniory, Černá Hora.

Ráda bych poděkovala p. ředitelce, sociálním pracovníkům a hlavně pečovatelkám a pečovatelům za péči o moji maminku p. A. V., která před měsícem zemřela.
Velice si vážím vaší psychicky i fyzicky náročné práce, kterou jste věnovali nejen jí, ale i ostatním seniorům.
Každé vaše vlídné slovo i pohlazení má pro ně velkou cenu!
Moc mě potěšilo vaše pozvání na mši za zesnulé i vzpomínkové setkání s malým květinovým a svíčkovým obřadem.
Bylo to od vás moc milé a vámi připravené prostředí a občerstvení, bylo výborné!
Moc jsem si to s vámi užila.

Do dalších let, vám přeji hodně zdraví a sil a především klidnou práci se seniory!

Za naši rodinu
Daniela Včelíková

 

Poděkování ze 14. 9. 2023

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych touto cestou co nejupřímněji poděkovat za každodenní péči, kterou mi všichni na oddělení poskytují.

Když jsem sem první den přišla, vůbec jsem si nedokázala představit, jak to tady všechno zvládnu. S každým dalším dnem pak moje obavy opadaly. S pomocí všech pečujících jsem si zvykla na režim, našla jsem si nové přátele a postupně se seznámila s personálem.

Všichni o mě pečují, jako bych byla jejich, podají, pomůžou, podpoří. Obzvláště moje klíčová pečovatelka Blanička Kotoučová. Jí, i všem ostatním, jsem za to velmi vděčná, vážím si a hluboce si cením jejich náročné práce.

S úctou a poděkováním,

Květoslava Sehnalová.

 

 

Poděkování z 4. 9. 2023

Jsem velice spokojen s perfektní péčí v tomto zařízení. Děkuji všem, v čele s paní ředitelkou Mgr. Janou Kopeckou, sociálními pracovnicemi a pečovatelkami za péči o mého nevlastního otce Hovorky Jana.

Stejskal Jaroslav

 

 

Poděkování z 2. 8. 2023

Dobrý den,

V tomto e-mailu bych Vám chtěl poděkovat za celou rodinu Hynštů a Kuběnů. A to, za skvělou péči o naši již zesnulou matku a babičku Marii Hynštovou, které se díky vašemu domovu dostalo velmi skvělé a osobní péče i v posledních chvílích jejího naplněného života. Ještě jednou děkuji a přeji za celou rodinu, vše nejlepší pro Vás a váš domov seniorů.

S pozdravem T. Hynšt

 

Poděkování z 5. 7. 2023

Dovolte, abych vám všem tímto poděkoval za veškerou péči, kterou jste mé mamce věnovali !! Byla zde velmi spokojená a jakmile musela ze zdravotních důvodů Domov opustit, chtěla se vždy co nejdříve vrátit zpět ! Měl jsem radost, že se zde cítila jak v rodinném prostředí, že si velmi rychle zvykla a péči si nesmírně pochvalovala.

Nemohu nezmínit možnost posledního rozloučení v prostorech Domova !

Důstojné, milé, přátelské !!! Myslím, že žádná Pohřební služba by nebyla schopna takovýto rodinný obřad uskutečnit !!

Děkuji všem, co mamku připravili, co mohli s námi pobýt !

Zvláštní poděkování paní Palové a přítomnému ošetřujícímu personálu a v neposlední řadě paní Höklové, která s námi v tento smutný den mohla být až do konce !

Děkuji, děkuji, děkuji !!!

S vděčným pozdravem Miroslav Milko, syn Zděny Flekové

 

Poděkování z 21. 6. 2023

Dobrý den,
omlouvám se z osobní účasti na setkání rodinných příslušníků klientů domova, nicméně bych alespoň touto cestou chtěl poděkoval kolektivu zaměstnanců za péči, kterou věnují klientům. Vážím si práce všech zaměstnanců a děkuji za péči, které se dostává mé mamince paní Marii Řezníčkové.

S pozdravem

ing. Lubomír Řezníček

 

Poděkování z 14. 6. 2023

 
Dobrý den paní Palová,
Vám i ostatnímu personálu ještě jednou z celého srdce děkujeme za Vaši pomoc a lidský přístup.
Hezký den.
 
Šárka Hartlová

 

Poděkování z 9. 5. 2023

Velice nás potěšilo poděkování za péči od rodiny zesnulé klientky, paní Gottwaldové.

GOTTWALDOVI2.jpg

Poděkování ze dne 17. 4. 2023

scan(4).jpg

 

Poděkování ze dne 24. 3. 2023

Chválím pečovatelky, pečovatele, zdravotní sestřičky a všechen personál za příkladnou a pečlivou péči o maminku Marii Havlíkovou. Nemám žádné výhrady. Všichni jsou milí a vstřícní. Děkuji. Odehnalová

 

Poděkování ze dne 13. 3. 2023

Vážená paní ředitelko, rády bychom vám vyjádřily vděčnost za péči, kterou poskytujete naší babičce, paní Ireně Gottwaldové, a to od října 2022, v oddělení Zámek 2. Od okamžiku, kdy jsme se rozhodli umístit babičku do vašeho domova, jsme měli obavy jak se bude cítit v novém prostředí. Tyto obavy však zmizely okamžikem, kdy jsem viděli, jaké péče se jí dostává. Babička je vždy upravená, čistá, což je pro nás velmi důležité. Za babičkou se snažíme jezdit 1-2 krát týdně. Ať dojedeme v jakoukoliv dobu nikdy se necítíme na obtíž, nebo že dojedeme ve špatnou chvíli. Vždy nás přivítají usměvavé tváře vašeho skvělého kolektivu, kterému věříme a víme, že dělají maximum, aby to bylo lidské, důstojné. Ze své vlastní praxe vím, že není lehké se starat o lidi, kteří mají "svůj svět" a jsou ležící a plně odkázáni na personál. A vy máte skvělý tým. Děvčata pod vedením vrchní sestry Jany Palové, ať už sestřičky, pečovatelky a aktivizační pracovnice jsou na správném místě. Komunikují s námi, mají lidský přístup, který je v jejich profesi důležitý, a toho si vážíme. Tímto dopisem vyjadřujeme velké díky za péči a snahu, kterou oddělení Zámek 2 věnuje naší babičce. Dále děkuji za práci sociální pracocnice paní Novotné, která nám vždy ochotně pomáhá a podává nám veškeré informace. Vaše práce pro nás znamená hodně. S velkém díky Irena Adámková - vnučka, Irena Slouková - dcera

 

 

Poděkování ze dne 20. 12. 2022 od pana Milka

PF2023 Č.H..jpg

 

Poděkování ze dne 27. 11. 2022

Všem vám, co pracujete na oddělení Předzámčí, děkuji za trpělivou práci a starost, kterou věnujete mému manželovi a kterou já mu, po našem 59letém společném životě, už nemohu dát. Přeji vám hodně sil a hlavně pochopení z těch míst, která by vám vaši práci mohla ulehčit.

Děkuji vám už teď, když máte relativní klid, protože před Vánocemi to bude určitě složitější. Přeji jak pěkné Vánoce, tak nový rok. Ať je lepší než ten letošní.

Iva Kasalová.

 

Poděkování ze dne 10.11. 2022

Domov pro seniory Černá Hora

Paní ředitelka Mgr. Jana Kopecká

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych touto cestou mohla za sebe i celou rodinu vyjádřit velké poděkování  Vám, celému kolektivu zaměstnanců oddělení PZ, sestřičkám a ošetřující lékařce za péči o tatínka pana Jiřího Kuthana, který dne 6.11.2022 ve Vašem zařízení zemřel.Velmi děkujeme za péči, ochotu, laskavé chování a snahu, kterou jste tatínkovi po celou dobu věnovali a také velmi děkuji za péči v posledních dnech jeho života, kdy o něho bylo pěkně postaráno a poskytnuta veškerá možná péče.Velké poděkování také patří všem zaměstnancům Vašeho Domova pro seniory, kteří se podílí na péči o seniory. 

 Přeji Vám a všem zaměstnancům hodně sil při zvládání nelehké práce.

 Za celou rodinu ještě jednou velký dík. S úctou, Miroslava Ondrová

 

 

Poděkování ze dne 9. 11. 2022

Vážená paní ředitelko a zaměstnanci domova pro seniory v Černé Hoře.
Jménem rodiny Vrtělové a Sáňkové Vám chci z celého srdce poděkovat za péči, kterou jste věnovali paní Zlatě Vrtělové - naší mamince, babičce a prababičce. Nemohu ani slovy vyjádřit vděk za krásný přístup ke stáří a s tím spojené nemohoucnosti. Naše babička strávila ve Vašem zařízení 5 let a poslední roky již zcela upoutaná na lůžko.Vzájemný kontakt byl plný pochopení a laskavosti. Přispěla k tomu profesionalita a velké srdce zaměstnanců a také na druhé straně laskavost naší babičky.Všichni ji měli rádi a babička vždycky na otázku na sestřičky odpověděla, že jsou moc hodné. Nejen lidský přístup , ale i profesní zdatnost veškerého personálu vytvořila pro babičku na konci jejího života příjemné prostředí. Přestože ona sama příliš nevyžadovala společnost, protože byla zvyklá být sama jako mnohaletá vdova, jste jí vždy navrhovali a zvali ji na různé aktivity, které vaše zařízení organizovalo. Obdivujeme, co jste pro vaše klienty všechno připravili, abyste jim zpestřili pobyt u vás. Zvláště pro ty , kteří jsou ještě soběstatnější a mohou tak využít i krásné prostředí zámeckého areálu včetně zahrady. Ujišťuji Vás, že kdyby se mělo hodnotit, dostanete 10 hvězdiček z deseti.
Přeji všem vašim zaměstnancům , aby práce pro seniory byla pro ně stále motivující a naplněna láskou. Tu všichni potřebujeme ze všeho nejvíc.Také přeji nejen vašemu zařízení , ale i ostatním podobným institucím , aby stát lépe ohodnotil vaši práci.
S upřímným díkem za rodinu Jan a Irena Vrtělovi

 

 

Poděkování ze dne 26.10. 2022

Rád bych touto cestou poděkoval p. Pařízkové, vedoucí ženského odd. pečovatelskeho domu za velice obětavý, vstřícný a lidský přístup ke klientům tohoto odd. domova. Vždy velice ochotná a komunikativní ke všem. Usměvavá s obrovskou chutí ke své práci, která je dle mého názoru velice náročná jak fyzicky i psychicky. Za to jí i všem z celého odd. děkuji. Má můj obdiv. A jí i jejímu kolektivu přeji mnoho zdraví a chuti do této náročné a záslužné práce, za což moc děkuji. Zdraví manželé Kyzlinkovy.

Díky Jaroslav Kyzlink, syn p. Kyzlinkove, která je již 3 roky závislá na Vaší péči pod vedením paní Pařízkové, která je vedoucí na pravém místě.

 

 

Poděkování ze dne 12. 10. 2022

Dobrý den paní ředitelko,

chtěl bych Vám touto cestou velmi poděkovat za vynikající péči o mou manželku, paní Danu Vaškovou. Obdivuji trpělivost a profesionální přístup pečovatelek, které jsou vždy přívětivě naladěné a připravené s čímkoli pomoci.

I při vyřizování žádostí jsem se setkal vždy pouze a jen s velkou ochotou pomoci , pochopením a vstřícností.

Skláním se před ženami v těchto službách a děkuji, že je o mou milovanou manželku tak perfektně a spolehlivě postaráno.

S úctou ke všem a přáním krásného dne
Jaroslav Vašek

 

 

Poděkování ze dne 18. 9. 2022

Vážená paní ředitelko,

minulý týden zemřel můj otec J. K., který byl necelý rok klientem vašeho penzionu. Přestože je tato situaci pro mne smutná, chtěla bych vaším prostřednictvím poděkovat sestřičkách v Předzámčí, které se o taťku staraly, za skvělou péči, kterou mu poskytly na sklonku jeho života.

Při každé návštěvě si vzpomněl na své ošetřovatelky a často o nich mluvil. Je hezké v dnešní uspěchané a neosobní době, vnímat opravdu lidský přístup.

Chtěla bych popřát vám i vašim klientům ke skvělé péči, umožňující důstojné a plnohodnotné strávení sklonku života.

 Ještě jednou vám velice děkuji.

S přáním pěkného dne B. K.