Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Podpora > Poděkování

Poděkování

Poděkování Ježíškovým vnoučatům

Také v letošním roce se náš Domov zapojil do projektu Českého rozhlasu s názvem „Ježíškova vnoučata“, o kterém jste jistě slyšeli z médií nebo od rodiny či známých. Jedná se o celorepublikový projekt, kam se dobrovolně zapojovaly domovy pro seniory a jiné sociální služby. Naši uživatelé, senioři, si dle svého gusta přáli nějaký dárek či zážitek, a „vnoučata“, kterým se na webu Ježíškových vnoučat dárek líbil, jej postupně realizovala.

Rádi bychom touto cestou vyjádřili veliké poděkování všem, kdo se do projektu zapojili a pomohli tak splnit přání našich uživatelů. Nebylo výjimkou, kdy nás dárce oslovil, zda může k dárku připojit nějakou sladkost, přání vyrobené od dětí a podobně.

Jednotlivá přání našich seniorů byla velmi rozmanitá, velikým potěšením jim byla například deka z ovčí vlny na zahřátí, domácí papuče, dárkový koš plný pochutin, ale také radiopřehrávač, elektrická trouba pro naše šikovné uživatelky, polštářek s motivem kočičky nebo také domácí oblečení, zapínací deka k TV a různé hygienické potřeby.

Velmi si vážíme přístupu všech dárců, kteří vzhledem k opatřením bohužel nemohli dárky předávat osobně našim uživatelům, přesto často dary přivezli a předali na vrátnici našeho Domova nebo zaslali zásilkovou poštou. Sociální pracovnice společně s kolegyněmi na odděleních osobně poté dárky předaly, odezvou bylo vždy veliké potěšení, upřímné dojetí a radost nad splněným přáním a krásnými dary.

Jménem kolektivu zaměstnancům Domova pro seniory Černá Hora posíláme všem Ježíškovým vnoučatům veliké poděkování, přejeme krásné svátky vánoční, do nového roku pevné zdraví a jen to dobré.